ОЦЕНКА: 4.60 / 5 от 53
Маргарита (млада двойка ) от
22 Август 2024 до 29 Август 2024
Маргарита (млада двойка ) от 22 Август 2024 до 29 Август 2024
· Локацията е много удобна. Стаите се почистват всеки ден. Храната беше много вкусна.
· Фитнеса е с минимално обурудване и няма абсолютно никакъв въздух и прозорец или някакъв начин за охлаждане. Това важи и за мястото, където са билярдната маса и тенис масата, за които се заплаща да се използват, което не е упоменато никъде. В банята нямаше поставки за сапун или някакви рафтечета, където да си оставиш нещата, с които се къпеш, което прави къпането изключително неудобно и трудно. В много случаи чаршафите и хавлиите имаха мръсни петна. Спалнаята беше съставена от 2 малки матрака, като единия беше мек и удобен, другия беше твърд. Двата бяха различни, което направи спането изключително неудобно. Закуската беше една и съща, без никаква промяна в плодължение на 7 дни.
· Бих препоръчал хотела на приятели.
Стоянка (семейства с големи деца ) от
19 Юли 2021 до 26 Юли 2021
Стоянка (семейства с големи деца ) от 19 Юли 2021 до 26 Юли 2021
· „Хотелът прави впечатление с безкомпромисната си чистота, изключително ниво на обслужване, ,ресторант с вежлив персонал и добра храна. Обръща се внимание на детайла и на отношението към клиента.
· Всичко ми хареса ,само ако може една препоръка : в банята да се поставят етажерки за шампоани и четки за зъби!
· Бих препоръчал хотела на приятели.
Любка (семейства с големи деца ) от
19 Юли 2021 до 26 Юли 2021
Любка (семейства с големи деца ) от 19 Юли 2021 до 26 Юли 2021
· Отношението на собственика към гостите и персонала- изключителен
· Бих препоръчал хотела на приятели.
Румяна (гост) от
12 Юли 2021 до 17 Юли 2021
Румяна (гост) от 12 Юли 2021 до 17 Юли 2021
· Драги туристи ,за да получите желаното внимание и обслужване посетете хотел Свети Димитър с управител Христо и ще се радвате на една спокойна и приятна почивка.
· Бих препоръчал хотела на приятели.
Иво (семейства с големи деца ) от
08 Септември 2020 до 13 Септември 2020
Иво (семейства с големи деца ) от 08 Септември 2020 до 13 Септември 2020
· Когато се прави както трябва оценката винаги ще бъде положителна. За този хотел само хубави думи, както и за персонала.
· Бих препоръчал хотела на приятели.
Борис (семейства с големи деца ) от
08 Септември 2020 до 11 Септември 2020
Борис (семейства с големи деца ) от 08 Септември 2020 до 11 Септември 2020
· Впечатлително добра кухня. Ново и стилно място.
· Тук разбрах, че шумовото замърсяване на нашето море е по-важно от това на водата. Не се спряха да озвучават с една и съща музика ресторанта и басейна. Вкл. по времето, в което бяха сложили табела \"Пазете тишина до следобяд\". Почистването в стаята се ограничава до изхвърлят на кошче. Добре, че е ново, та се приема толерантно. Атракцията е, че се осигурява само сапунче, шампоан за коса не се полага.
· Бих препоръчал хотела на приятели.
Гост (млада двойка ) от
02 Август 2020 до 07 Август 2020
Гост (млада двойка ) от 02 Август 2020 до 07 Август 2020
· Всичко беше прекрасно. Определено ще посетим отново.
· Бих препоръчал хотела на приятели.
Зорница (семейства с малки деца ) от
21 Юли 2020 до 26 Юли 2020
Зорница (семейства с малки деца ) от 21 Юли 2020 до 26 Юли 2020
· Хотелът е добре поддържан, чист и спокоен. Всичко е ново. Персоналът е любезен и отзивчив. Има къде да се паркира. Има асансьор. Басейнът е приятен. Намира се в близост до северния плаж. Въпреки че е на главна улица, е спокоен и тих. Във всяка от двете стаи в двуспалния апартамент имаше климатик и телевизор. Леглата са удобни. Храната - вечерята винаги имаше един вид супа, зеленчуци, два вида салата, плодове, два вида основно, 2-3 вида десерт. Беше вкусно приготвена.
· Голяма част от мястото за паркиране е една неокосена поляна, която за семейство с малко дете и количка е неудобна. Закуската е еднообразна. Всяка сутрин е една и съща. Част от продуктите са от типа растителни мазнини или по-евтини колбаси. На вечеря пицата свършва още секунди след изваждането и минават 10-15 минути до изваждане на следващата. Не са включени напитки, но това си е предварително обявено. В стаята ни липсваха шкафове за съхранение - на дрехи, обувки и се наложи да ги държим по куфарите. В банята липсваха поставки за тоалетна хартия, за шампоани. Това създава неудобство. Самата баня е много мъничка и не съответства на големината на апартамента. Преградите на терасата не са съобразени за малко дете и може да се промуши под стъкления перваз, ако е по-малко - между 1-3 години.
· Бих препоръчал хотела на приятели.
Диана (семейства с малки деца ) от
05 Юли 2020 до 13 Юли 2020
Диана (семейства с малки деца ) от 05 Юли 2020 до 13 Юли 2020
· Снимките съответстват на реалността. Личното отношение прави голямо впечатление. Хотела си заслужава парите.
· Бих препоръчал хотела на приятели.
Гост (с приятели ) от
03 Юли 2020 до 10 Юли 2020
Гост (с приятели ) от 03 Юли 2020 до 10 Юли 2020
· Сравнително близо до плажа.
· Качеството на храната е снижено.
· Бих препоръчал хотела на приятели.
Ваня (с приятели ) от
27 Юни 2020 до 28 Юни 2020
Ваня (с приятели ) от 27 Юни 2020 до 28 Юни 2020
· Обслужването беше много добро, много чисто, хубава храна.
· Бих препоръчал хотела на приятели.
Анелия (семейства с малки деца ) от
03 Септември 2018 до 10 Септември 2018
Анелия (семейства с малки деца ) от 03 Септември 2018 до 10 Септември 2018
· Изключително сме доволни от семейната ни почивка в хотел Свети Димитър в Приморско. Отзивчив персонал, почистване на стаята всеки ден, смяна на спалното бельо на всеки три дни.
· Моля, да се помисли за малко повече аксесоари за банята-например поне още една закачалка за кърпи.
· Бих препоръчал хотела на приятели.
Нина (семейства с големи деца ) от
04 Септември 2018 до 09 Септември 2018
Нина (семейства с големи деца ) от 04 Септември 2018 до 09 Септември 2018
· Бяхме в апартамент - две отделни стаи, всяка с ТВ, удобни легла, дори и децата спяха на нормално легло, а не на диван. Терасата беше страхотна - голяма и просторна. Закуската беше стандартна - сирене, кашкавал, салам, маслини, домати,краставици, пържени филии, бъркани яйца, кекс, кифлички. Когато свършваше нещо веднага се допълваше. Вечерята беше избор от 2 салати, супа, 3 основни (едното без месо) и 2 десерта - всичко беше много вкусно, като домашна храна. Служителите бяха много мили и усмихнати.
· Басейнът е много малък, но в крайна сметка сме отишли на море
· Бих препоръчал хотела на приятели.
Евдокия (семейства с малки деца ) от
17 Юли 2016 до 24 Юли 2016
Евдокия (семейства с малки деца ) от 17 Юли 2016 до 24 Юли 2016
· Страхотно място за почивка, усмихнат и вежлив персонал, чисто и уютно.
· Бих препоръчал хотела на приятели.
Добавен на 26 Юли 2016 В 19:18: от Екипът на Хотел Свети Димитър
· Уважаемо семейство, за нас е много важно да получаваме мнения от вас, искрено ви благодарим за високата оценка. Радваме се, че сме били част от вашата почивка. Очакваме ви отново. С уважение: Екипът на хотел и ресторант Свети Димитър
Силвия (с приятели ) Публикувано на
31 Юли 2013
Силвия (с приятели ) Публикувано на 31 Юли 2013
· Настаняването в хотела стана бързо и ни дадоха апартамент вместо стая, както бяхме резервирали с ваучера от Вас.
· Качеството на храната за вечеря и обслужването на персонала могат да бъдат значително подобрени. Вече препоръчах хотела на познати, заради добрата база и разположение.
· Бих препоръчал хотела на приятели.
Добавен на 30 Юни 2020 В 18:26: от Цветелина Георгиева
· Благодарим ви, за отличната оценка. Това е наградата за нашите усилия. За нас ще е истинско удоволствие, ако имаме възможността отново да ви посрещнем в хотел "Свети Димитър".