Ние сме любители на колоезденето, за четвърти път в последните 10 години отсядаме в хотела. Група от 15 човека бяхме в него и на 01.05.2014 г. Времето беше доста хладно, посрещнаха ни в добре затоплени стаи, храната в ресторанта беше превъзходна, обслужването също. С голямо удоволствие ще отидем отново.
Добавен на 25 Септември 2014 В 06:49: от и Аз добавям
· Стаите се намират около басеина и ресторанта. Спокойствие нямаш, хората ползват басеина, защото плаж няма, а след 8ч. в рестората пускат парчета от времето на сем. Кантарджиеви....... разнообразявани с руски пляси и" Бяла роза ще закича" и това всяка вечер!
Добавен на 22 Септември 2014 В 11:36: от Жени "забит на басейна по цял ден"
· НЕ ГО ПРЕПОРЪЧВАМ! Скъпо, тъпо, ужасно селяндурско място и най-вече изобщо нямаш не само плаж, а и достъп до морето!
Добавен на 09 Септември 2014 В 19:13: от Жоро
· Тони е напълно прав, за тази цена можеш да отидеш на Елените, Дюни, Константин и Елена и пр. хубави бг. куроти и то All inclusive ! Да не споменаваме, че няма да си задължен да киснеш непрекъснато на басейна, защото разполагат и с хубави близки плажове, а не биеш още 5 км. до кънпинга на селото за да можеш да се топнеш в мотето!
Добавен на 14 Август 2014 В 21:22: от Tони
· НЕ СИ СТРУВА ЦЕНАТА хотелчето и това е. 2-3 пъти сме били там лятото - стаите пълни с мухи и оси, комари хапят нощем, пръсни прозорци, лекьосани чаршафи и шалтета, гнусно ни беше на нас. Персонала отвратителен, а чистачките мързеливи. И с тези лястовичи гнезда по терасите - напълнихме се с червеи и гъсеници, мирише си и това е. В ресторанта готвят добре но си плащаш всичко и то не е евтино. Има много други хотели далеееч по хубави за тези цени. Пък и това селце там пустото дето няма къде да се разходиш дори а си забит на басейна по цял ден - не ми е по вкуса.
Препоръчвам
Коментар на Мариана Тодорова от 05.05.2014 за престой 01-05-2014 - 02-05-2014