Великден в Бялата лагуна
Оферта Великден 2020 г.
16 април - 20 април вкл.
Настаняване: | цена на човек при двама настанени | единично настаняване |
Студио море 4* /2+2/ -34 кв. м | 83 лв. | 107 лв. |
Двойна стая лукс 5* /2+1/ | 92 лв. | 120 лв. |
Настаняване: | Цена на помещение /за редовните легла/: | |
Апартамент 1 спалня | 178 лв. | |
Апартамент 2 спални | 261 лв. |
Цената е на човек /за двойна стая и студио / или на помещение /за апартаментите/ и включва: нощувки на база all inclusive , настаняване след 11:00ч. (с обяд) и напускане преди 12.00ч. (след закуска), специфично Великденско меню и специалитети, както и жива музика в ресторанта по време на Великденския обяд и вечеря.
Забележка:
Цените за студио, двойна стая делукс и едноспален апартамент са валидни при минимум 2 пълноплащащи.
Цените за двуспален апартамент са валидни при минимум 3 пълноплащащи.
Студио 4* разполага с 1 голямо легло и диван. Възможно е 2-ма възрастни + 2 деца да бъдат настанени, като не се приемат оплаквания относно комфорт на настаняването.
За апартаментите с максимален капацитет 2+1 и 4+1, приема се допълнителено дете с години между 2 и 11,99. Не се приемат оплаквания относно комфорт на настаняването, ако мястото е недостатъчно.
Доплащане:
Дете до 1,99 години се настанява безплатно.
Всяко дете от 2 до 11,99 години се настанява на допълнително легло с 2-ма пълноплащащи родители – настаняването и изхранването за детето са 22 лв. на нощувка за студио и 43 лв. на нощувка за едноспален и двуспален апартамент.
Един възрастен настанен в Студио 4* или Двойна стая лукс 5* с едно дете (2,00 – 11,99 години) – цена за единично настаняване плюс 22лв. за детето.
Един възрастен настанен в Студио 4* или Двойна стая лукс с две деца (2,00 – 11,99 години) – цена за единично настаняване плюс 22 лв. за всяко от децата.
Трети възрастен настанен на допълнително легло получава 20% отстъпка.
Екстри
- Градина
- Ресторант
- Бар
- Паркинг
- Открит басейн
- Конферентна зала
- Сейф
- TV
- Kлиматик във всяка стая
- Баня
- WC
- Бюро
- Тераса
- Почистване на стаите